jak se připravit na svatební zkoušku
a jak probíhá

Na zkoušku se nemusíte nijak složitě připravovat. Stačí, kdy mě kontaktujete anebo si domluvíte svůj čas v rámci Nevěstina dne u mě ve studiu na adrese Gorkého 1 v centru Brna. Na rok 2019 bohužel nerezervuji svatební termín pro líčení a hairstyling bez předchozí osobní konzultace, která je zdarma.

Začátek svatební zkoušky a inspirace
Líčení a zkouška vlasů začíná tím, že mi sdělíte svoji představu. Inspiraci můžete hledat na mém Pinterestu, na mém Instagramu nebo kdekoliv na mých stránkách.

Může se stát, že se daná inspirace nebude hodit k vašemu typu pleti, tvaru obličeje, nebo délce vlasů. Se vším vám samozřejmě poradím a poskytnu vám své veškeré know-how k dosažení perfektního výsledku.

Úpravy a zpětná vazba v průběhu líčení
V průběhu líčení můžeme jakkoliv měnit a upravovat např. oční stíny, barvu rtěnky nebo detaily účesu. Nebojte se a v průběhu stylingu mi dávejte zpětnou vazbu. Budu se vás v průběhu naší zkoušky ptát, zda vám líčení sedí a jak se cítíte.

Každý krok s nevěstou probírám a pokračuji až po vzájemné shodě. Nemusíte se tudíž bát, že bych vám nenaslouchala – a vy jste pak po 2 hodinách zkoušení zjistila, že styling nesedí k vaší představě.

Našla jste před svatbou jiné líčení nebo účes, které byste chtěla?
Věřím tomu, že po svatební zkoušce budete spokojená – a udělám pro to všechno. Pokud si však nejste po zkoušce něčím jistá a chtěla byste vizáž na váš svatební den přece jen změnit, je to možné za cenu 1500 Kč (cena za čas a materiál).

Svatby beru jako jednu z nejdůležitějších událostí vašeho života. Využijte proto prosím Nevěstin den v mém studiu, kde zcela zdarma probereme vaši představu a vše, co vás o svatebním líčení bude zajímat. Zároveň se osobně seznámíme, což pomůže k tomu, že si vzájemně sladíme naše představy.

Nevěstin den probíhá každou středu na adrese Gorkého 1. Stačí si předem objednat svůj přesný čas.


na co se prosím připravte
jako nevěsta

Prostředí svatby je pro mne něco výjimečného. Jde o velkou, pozitivní a radostnou oslavu, začátek něčeho velkého a výjimečného. Abych nevěstu jejím ránem s radostí provedla, ze svých zkušeností doporučuji dodržet několik pravidel.

Pořádně se nasnídejte
Dobře se nasnídejte ještě předtím, než dorazím. Přípravy nevěsty průměrně zaberou 2 hodiny (někdy i o 30 minut více, pokud máte husté a dlouhé vlasy) a mít dostatek energie je důležité.

Co s vlasy?
Vlasy si prosím umyjte a vyfoukejte 30 minut před mým příjezdem. Mějte na sobě světlý nebo bílý vršek kvůli make-upu (vizáž nebude zkreslená jinou barvou, než jakou budou mít svatební šaty).

Místo příprav
V dosahu pravé ruky (maximálně do vzdálenosti 2 metrů) potřebuji mít minimálně jednu zásuvku a prostor pro odkládání líčících a vlasových potřeb a dále zrcadlo a dostatek denního světla.

Focení u příprav
Fotografie z příprav doporučuji pořizovat přibližně 30 minut před koncem líčení a česání. Po dokončení příprav ráda zapózuji pro fotku nebo video s nevěstou a s čistým štětcem.

Nevěstu připravuji v místnosti oddělené od příbuzných, přátel a svatebních hostů. Většinou dokončuji vizáž a vlasy ve chvíli, kdy přicházejí. Je pro mě důležité, aby nevěsta nebyla rušena a aby v klidu seděla až do vykouzlení výsledného vzhledu.


co dodržuji jako vizážistka

Vždy před svatebním dnem dostatečně spím, i když vstávám ve 4 hodiny ráno. Kufřík se všemi nástroji a make-upem chystám a balím večer před svatbou. Vše mám vždy dokonale připraveno.