SVATEBNÍ SETKÁNÍ

Potkat se, vidět se, seznámit se, zamilovat se… tak začíná většina příběhů lásky a přesně tak bude vypadat Svatební setkání, které se poprvé uskuteční 1. a 2. listopadu 2019 v Brně.

V ohromujícím a inspirativním prostoru Galerie Schrott se setkají svatební dodavatelé z blízkého okolí, ale i ze zahraničí, aby se osobně potkali se snoubenci, kteří nehledají jen inspiraci ale také harmonii. 

Svatební setkání není veletrhem ani výstavou, je koncentrací krásy, lásky, originality, profesionality, umu a dobrého pocitu na jednom místě. Jednotliví dodavatelé společně vytvoří prostor, kde vám prostě bude dobře. Zejména nevěsty jistě ocení módní přehlídku svatebních šatů a doplňků, která bude třešničkou pátečního večera. Všechny originální dekorace si budete moci prohlédnout v realizacích, které vám vezmou dech a u těch jedlých samozřejmě také ochutnat.

Nesetkají se zde jen dodavatelé a snoubenci, ale především inspirace, atmosféra plná lásky, osobní přístup a um všech, kteří svůj život zasvětili svatbám. Samotná svatba jako taková je o vztazích a právě ty mohou začít a vyrůst na akci, jakou naše Svatební setkání bude.

Více na http://svatebnisetkani.cz

Těšíme se na vás.