5 způsobů, jak se naučit sama nalíčit

DSC05018-Edit_web.jpg

Jak se může žena naučit líčit?

Myslím, že je dnes těžké si představit dívku nebo ženu, která neví, jak si udělat make-up. Může to být ale jenom zdání. Některé ženy třeba neví, jak na to, anebo to prostě neřeší.

A když se pak chtějí nalíčit na nějakou významnou událost a podtrhnout svoji krásu, všechno se trošku zkomplikuje.

Způsoby, jak se naučit líčit

Pouštět si návody na YouTube
Můžete opakovat postupy, které jste viděly na videu a opakovat si takové postupy doma. Na obrazovce se zdá být vše jasné a snadné, ale tak jednoduché to nikdy není. Každý člověk je jiný, má jinou pleť a proto pro něj fungují jiné produkty a postupy. 

Navštěvovat vizážistky
Můžete se snažit zapamatovat postup vizážistek a použité produkty. Nápad je to skvělý, ale při líčení většinou vizážistka postupuje určitým způsobem a nemusí vám předat všechny informace, které jí běží hlavou.

Na líčení je navíc vyhrazený čas a je lepší, když vizážistka předem ví, že vám má předat nejen líčení, ale také určité znalosti. Nebojte se svojí vizážistce říct, že byste měla zájem i o kurz, ráda to uslyší a ráda se na takový kurz připraví.

Využití ekonomické formy make-up kurzů v mini skupinách
Spokojení jsou většinou všichni, ale hlavně proto, že nemají srovnání. Navíc je zde omezený přístup pro individuální rady a tipy, takže se nezlepšujete v konkrétních věcech, co byste zrovna vy potřebovala vědět.

mykolenko.png

Vzít vše do vlastních rukou
Vždy je možnost se líčení a práci s make-upem naučit svépomocí, intuitivně a metodou pokus-omyl. Určitě je to zajímavá cesta, při které přijdete na spoustu možností, ale bez profesionální pomoci může být velice zdlouhavá a nákladná.

Jak správně na líčení?
Když se chceme naučit kreslit, hrát na klavír, zpívat, a hlavně, stát se odborníky v nějakém oboru, co uděláme? Pravděpodobně budeme navštěvovat hodiny kreslení, hry na klavír nebo zpěvu u člověka, který poslední roky až desítky let strávil danou profesí.

Co se týče make-upu, předpokládá se, že dívky by měly být schopny zvládnout vše od začátku samy, ale nikde už není napsané, kde by se to měly dozvědět.

V tom okamžiku to občas končí třeba tím, že vyrazí bez make-upu. A tak, abychom jako ženy nic nepokazily, volíme zlatou střední cestu řasenek a balzámu na rty. 

Můžete to ale změnit
Můžete se naučit líčit jednou pro vždy, pořádně a na celý život. Můžete být jedinečná, dostávat komplimenty ze všech stran a cítit se na 100 % svá, když váš vzhled bude podtrhovat vaši vnitřní krásu. 

Zjistíte, které produkty (štětce, paletky a další) jsou pro vás vhodné, jak se vším pracovat a hlavně – jak se nalíčit sama sobě na míru.

Z tohoto důvodu jsem se pro vás rozhodla vytvořit kurz „Sama sobě vizážistkou“ abych vám s tím pomohla.