Jak si vybrat vizážistku pro váš svatební den?

IMG_2656.JPG

Vizážistka musí být „ta vaše“ na 200%
A vy s ní musíte být hlavně spokojená. Měla by být vyrovnaná, klidná, neznepokojovat vás. Musí to prostě být osobnost, která vám sedne.

Je důležité, aby vás v nejdůležitější den vašeho života dobře naladila. Je normální, že u příprav třeba začnete být nervózní – dobrá vizážistka to pochopí, uklidní vás a podpoří.

Domluvte si klidně víc svatebních zkoušek
Nebojte se domluvit si víc osobních schůzek s vizážistkami, než se rozhodnete a zarezervujete termín. Každá vizážistka má jiný přístup, jinou techniku, oblíbené produkty a jiné zkušenosti.

Záleží vám na tom, abyste se cítila ve váš svatební den dobře a svá? Věnujte zkouškám čas a nechte se rozmazlovat. Je to váš svatební den – a dojem ze svatby, vzpomínky i fotografie vám zůstanou do konce života.

Vyzkoušejte víc druhů líčení a nebojte se experimentovat. Třeba objevíte úplně nový styl, po svatbě se přihlásíte na kurz a naučíte se i něco nového jak v líčení, tak v hairstylingu. Okouzlovat svoje okolí jde totiž každý den!

Objednáváte si líčení poprvé?
Je úplně běžné, že je to pro vás poprvé, co si objednáváte služby vizážistky. Svoji vizážistku musíte zkrátka „najít“. Věřím, že až se to stane, poznáte to. Vyzkoušejte proto víc vizážistek (přes doporučení, internet…), dokud nenajdete tu pravou.

Budete asi překvapené, ale když pěti vizážistkám dáte stejný model a úkol udělat základní, nahé líčení a červené rty, modelka ve finále vypadá i působí pětkrát jinak.

Ať už si vyberete jakkoliv, věřím, že váš svatební den bude ten nejkrásnější na světě.

S láskou,
Veronika Mykolenko